Животът на планетата Земя през очите на обитателите й

next dayright arrow 178. Šárko, první mák - 24. 5. 2017
Share week
photo

24. 5.Сряда

photo

25. 5.Четвъртък

photo

26. 5.Петък

photo

27. 5.Събота

photo

28. 5.Неделя

photo

29. 5.Понеделник

photo

30. 5.Вторник


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Jedu do práce a cestou mě vítají květy. Opět obvolávám. Naštval mě kolega a je to úplná... Jsem trochu rozmrzelá a obraz masek mě nijak nerozveselil. Berušky jsou na hřišti, my cvičíme zpěv ve třídě. Konečně budeme mít čisťoučkou ulici. Tak snad trošku zábavy na dobrou noc.
Коментари

Трябва да си регистриран, за да добавиш коментар.

Влизане с парола Регистрация

7/3/2017 10:55:21 AM
Šárko, děkuji. Špargl jsem do dneška neznala, ale už vím, že ho znám dobře :-) Cyklisté mě v poslední době chytili hodně a ten v dešti mě také potěšil. I Tobě (a rodince) krásné léto :-)
7/3/2017 10:06:37 AM
Mirko, také zdravím :-)
7/1/2017 9:30:58 PM
Jé, krásná "opiovka", Mili!:-) A vůbec celý týden je hezký..Třeba ten špargl, jedla jsem ho jen jedinkrát a už si tu chuť nevybavuji..Tví cyklisti nemají chybu, hlavně ten v dešti..Kolega ať se jde vycpat:-))Na máčky už se těším, právě jsme dojeli na Hamry, ale ještě jsem žádný mák nenašla..Zdravím do stověžaté a přeji krásné léto! Š.
7/1/2017 7:07:24 PM
Posilam pozdrav


Етикети more tags

next dayright arrow 178. Šárko, první mák - 24. 5. 2017