Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Dobří holubi se vracejí - 14. 3. 2013
Share week
photo

14. 3.Thursday

photo

15. 3.Friday

photo

16. 3.Saturday

photo

17. 3.Sunday

photo

18. 3.Monday

photo

19. 3.Tuesday

photo

20. 3.Wednesday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Rozhodl jsem se pokračovat, dokud nebudeme zpět v naší kanceláři. Ať to má hlavu a patu. Aktuální kytice růží se pomalu loučí. Růže je ale krásná, i když umírá. Dělá to s takovou pyšnou noblesou. V kanceláři na nových kobercích řádí zedníci. Tento způsob plánovaní, zdá se mi poněkud nešťastným. V krabici se starými disky jsem našel mumifikovanou můru, ta si tedy vybrala úkryt. Dnes jsem častý návštěvník kontejnerů, konečně je vyvezli. Začíná se chystat zateplování, tak pozor na nebezpečí. Když dojdu domů, už se rozsvěcí pouliční osvětlení. Náhradou za růže jsem koupil tulipány, které byly v obchodě bez vody a už byly skoro mrtvé. Léčím je ve vaně. Hana Hegerová má plnou vanu fialek a já tulipánů. Ve zprávách je garáž, kolem které jsem ráno jel. Je od našeho domu asi 500 metrů. Policie v ní našla dvě mrtvoly pohřešovaných manželů z Bohumína. Brrrr. Tulipány se mi za péči odměnily a jsou nádherné.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

7. 4. 2013 23:07:18
Díky, díky, díky …. Šárko, pozdravy rodičů a Aničce vyřizuji a oni to tady (zvlášť táta) monitorují sami. :-) Lenko (a Ľubo), tuhle kořalku koupit nejde. Ale jde do libovolného čistého alkoholu (čím silnější, tím lepší) hodit na pár dní několik chilies papriček, stačí i jedna, tři až pět je optimální. Je to fakt dobré a teď si fakt nedělám srandu, chutná to třeba Aničce, která moc pikantní nemusí. S tou chutí alkoholu se spojí pálivá chuť papriček, ale poměrně hned to zmizí a zůstane takový prima pocit. A je dvakrát zdravé na červa (NOLI vám to vysvětlí), capsaicin je zdravá věc. Martine, přiznávám kometu jsem podcenil. Já si myslel, že si spatřím okem a na hledání dalekohledem jsem byl líný. Škoda, aspoň jsem ji viděl u Vás. Milane, tomu říkám optimistický pohled. Velikonoce byly opravdu veselé, v Ostravě napadlo 31 cm nového sněhu. A děkuji všem za velikonoční přání, mějte se.
29. 3. 2013 21:31:26
Také veselé velikonoce a povedenou pomlázku :-). Racek, kos a tulipány nádhera. Š.
29. 3. 2013 20:11:47
Ďakujeme za veľkonočné blahoželanie. Načasoval si to perfektne ;) Kapesní tiskárna je cool. Piatkový západ slnka ma veľmi oslovil. Tie farby sú neuveriteľné. Aká bola tá paprikovica? Naozaj bola z paprík? Nedeľa je plná výborných záberov a samozrejme vedie hladná čajka. Pozdravujem do Ostravy a dúfam, že budeš stale pokračovať a pridáš ešte veľa týždňov.
29. 3. 2013 12:09:53
Skvělý týden! Škoda, že ta kometa nešla vidět.. racek je naprosto geniální. :)Zdravím a mějte se.
29. 3. 2013 10:49:51
Zdeňku, nevymlouvejte se na kancelář, prostě by Vám Wol chyběl :) Týden se Vám opět povedl, zachráněné tulipány jsou super. Přeji veselé Velikonoce (tady chumelí) a pozdravujte i Vaši drahou polovičku samozřejmě. Mějte se :)
29. 3. 2013 9:32:27
Tady Velikonoce veselé určitě budou, protože tady zase sněží jak o život:( Bílé tulipány jsou krásné:)
29. 3. 2013 1:11:30
Fuj, ta můra je ale ošklivá, zato racek, tulipány a záběry Ostravy jsou krásné. Řemeslníci dělají pěknou ostudu všem co se živí rukama :O( Přeji krásné velikonoce.
28. 3. 2013 12:55:16
Hezký týden a tulipány za péči opravdu odměnily a co jsem s epobavila něž jsem pochopila ...,,,Krávy nenažraný červený:-))))☺...ale co se děje to je opravdu děs!!!! tak jedno přáníčko oplácím Vejce pěkně malované, též mazance vypečené, štamprlička slivovice, tak se svátky jara slaví, ať jsme veselí a zdraví mějte se hezky Jana.........
28. 3. 2013 10:41:58
S řemeslníky je to občas kříž. Jednoui se mi na výtku dostalo odpovědi, že rovně to umí každý blbec, ale hezky to vohnout je uměni. :-) Nejvíc se mi líbí racek. M.
28. 3. 2013 9:34:26
Racek se mi líbí, i noční Ostrava. Na Panstarrs bylo třeba počkat až do tmy. Stejně nebyla vidět okem. Já ji hledal až na fotkách a potom, podle fotek, se zaměřil přesněji...
28. 3. 2013 9:31:31
*****,kos je krásny...
26. 3. 2013 14:14:23
Tu chilli kořalku bych mohla sehnat Pepovi :-) Hm, řemeslníci se teda nevycajchnovali. Nevím, jestli má cenu se nad tím rozčilovat a snažit se o to, aby věci byly lepší nebo si nekazit náladu a říct si, že mohlo bejt hůř. Líbí se mi racek a špaček. Nedělní depresi mám ještě teď v úterý :-( Doufám, že je to jen tím počasím, protože to je naděje, že se zlepší. Tvarůžky jsou fakt dobré, měla jsem je dnes k snídani.
24. 3. 2013 20:06:34
Veselé velikonoce i Tobě, Zdeňku:-))Výtečný týden, moc mě zaujal ten Satanův mls:-)A taky makro fotky a racek..Pejsek odešel do psího nebe, to přebolí,i Shelby si zvykne..Asi to chvilku bude trvat..Zdravím rodiče, doufám, že tatínkovi se ruka lepší..Velmi se mi líbí maminčiny perníkové výtvory, vydržely dost dlouho:-)Tímto tedy přeju krásné "jarní" svátky celé Kamrlovic rodině a ještě i hodně štěstí na řemeslníky, koukám, že šlendrián vládne..Kancelář ale bude pěkná a čisťoučká..Ahoj, Šárka..


Tags more tags

next dayright arrow Dobří holubi se vracejí - 14. 3. 2013