Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Stěhovat, vyhořet, stěhovat, vyhořet ... - 28. 2. 2013
Share week
photo

28. 2.Thursday

photo

1. 3.Friday

photo

2. 3.Saturday

photo

3. 3.Sunday

photo

4. 3.Monday

photo

5. 3.Tuesday

photo

6. 3.Wednesday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Máme doma kytici tulipánů. Venku je mlha, že i vrabci chodí pěšky. Po příchodu do práce se náhodou se dozvím, že nám v pondělí v kanceláři budou přesunovat stěnu. Vím o tom, ale termín mi měl být oznámen 10 dnů předem. Vyhledám stavbyvedoucího a ten tvrdí, že má informace, že už termín vím. Tohle jsem zažil naposledy ve školce, ten dětský naivní únik: já už jsem ti to přece říkal. Škoda, jinak jim to docela jde, ale takto ji komukoliv doporučit nemohu. Když spolu navzájem nemluví, tak jim to fungovat nemůže. Nicméně mi začíná fofr. Za necelé dva dny vše vystěhovat do jiné kanceláře. Zeď vlevo na trojce tam v pondělí nebude. Zvenku to vypadá takto. Pokusím se udělat nějaký časosběr. Na šestce je jen to, co musí podnikatel uchovávat ze zákona. Tohle je u firmy o třech lidech za 10 let. To jen pro zaměstnance, abyste trochu věděli, co se děje v zákulisí. Docela jsem si máknul, dnes jsem na to sám a domu se dostanu až večer. Ještě jedu pro Aničku do Visty, má dnes pracovní večírek.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

7. 5. 2013 22:31:26
Docela akční týden. To si najednou uvědomím, že mám docela klídek.
7. 4. 2013 22:40:47
Děkuji pěkně všem za návštěvu a slovíčka. Kancelář ještě stále není v plném provozu, ale už jsme zpět. A kolem na chodbách stále buší kladiva a sbíječky. Šárko je mi jasné, že Ty za Rexíkem chodíš s pytlíkem. Ono třeba kolem našeho domu je to celkem v pohodě, tady jsou pejskaři slušní. Zato v Hrabůvce to je čistý děs. Teď zase taje sníh a to bude něco. Ty hovada si myslí, že když to zahrabou do sněhu, že to je vyřešeno. Pepíku teplej flek mám poloviční, jeden radiátor mi zrušili. :-) Lenko, problém výběru kočárku mne pobavil. Já bych volil čtyřkolku a basebalovou pálku. Martine, vystihl jste to přesně. Bohužel ničením toho segmentu středních firem si kopeme ekonomický hrob. Uzavřu to tím, že stěhovat je lepší. Nedávno jsem viděl vyhořelý dům a hrozně to smrdí. :-))))
17. 3. 2013 14:43:36
Někdo by měl stres, že musí během dvou dnů vystěhovat kancelář a vy si to ještě stačíte natočit a vyfotit:-D mezitím obídek, svačinka, dámská návštěva, fakt dobrý a vtipný záznam:) A ti pejskaři.. U nás na vesnici se to nijak neřeší, venčit se chodí do lesa, ale i tam se stává, že do něčeho šlápnete uprostřed cesty. Lidi jsou shnilí jenom vzít větvičku a odstrčit psí hovínko na kraj do křoví. No a už jsem na konci Vašeho týdne. Vždycky u Vás uteče strašně rychle..
16. 3. 2013 23:36:48
Jé, kdyby šly neatraktivní věci takhle zrychlit jako na tom časosběru, to by byla paráda. Myslím, že lepší je se stěhovat, to vám po protřídění nepotřebných věcí něco zbyde, po vyhoření si moc vybírat nemůžete :o)
15. 3. 2013 16:18:03
Na stěhování jste se vrhli, jak je vidět na časosběru, pořádně. No není co závidět. Jak jsem si už u Vás zvykl, opět povedený week.
15. 3. 2013 14:40:49
Fajn týden, fajn fotky a trocha nostalgie v "hlase". Bejvávalo dobře, když šlo všechno tak nějak samo a s radostí. Potom přišlo období temna a zůstala jen tvrdá práce a okolo lidé, kteří si tu práci oblíbili. Pryč je doba firem s taškami a reklamními pery... Dnes se to rozdělilo na firmy "jednochlapové" a firmy nadnárodní. Ten střed někam zmizel. Držím palce.
15. 3. 2013 12:21:17
No asi lepší vyhořet:)! Moc mě váš týden bavil! Je super! Má romantická duše ocení tulipány. Snad už to jaro přijde! No a ty pejskaři mě štvou jako nikdy. Jako bezdětná jsem to moc neřešila, ale s kočárem je umění nic nenabrat. Člověk pak tráví hodiny šťouráním z koleček a proklínáním bezohledných majitelů! A ani nevím, zda je lepší mít trojkolku a vyšší pravděpodobnost "náběru" nebo čtyřkoĺku s tím, že když už, tak rovou dvě kola:).
15. 3. 2013 12:21:09
No asi lepší vyhořet:)! Moc mě váš týden bavil! Je super! Má romantická duše ocení tulipány. Snad už to jaro přijde! No a ty pejskaři mě štvou jako nikdy. Jako bezdětná jsem to moc neřešila, ale s kočárem je umění nic nenabrat. Člověk pak tráví hodiny šťouráním z koleček a proklínáním bezohledných majitelů! A ani nevím, zda je lepší mít trojkolku a vyšší pravděpodobnost "náběru" nebo čtyřkoĺku s tím, že když už, tak rovou dvě kola:).
15. 3. 2013 11:47:54
Je to fuška, ale změna je život...někdy k lepšímu, jindy naopak. Ty jsi, Zdeňku, činorodý člověk, tak se i v tom kolotoči musíš cítit jako ryba ve vodě...to jenom tak brbláš, abychom si nemysleli...:-) Poslední 4 roky jsi měl docela "teplej flek", soudě podle umístění sedačky v rohu mezi dvěma radiátory...:-). Tak ať se ti daří i nadále! A těším se na tu pergolu...Pepík
10. 3. 2013 10:05:38
Stěhování není žádný med, to souhlasím, ale nebyla bych to já, kdybych na tom nenašla to dobré: máš uklizeno, roztříděno a vyeliminováno jako nikdy:-))A pravda, těšit se na novou kancelář je asi fajn:-)Teď k těm psíčkařům..Ač jedna z nich, neztotožňuji se s chováním některých, převážně majitelů velikých psů..Jsou jen dva druhy pejskařů a obecně vlastně všech lidí: slušní a hovada..Bohužel, nás slušných je asi mezi pejskaři míň, i já jsem byla odbyta, ať se starám o svého čokla a jeho hovna, když jsem majitele ovčáka upozornila, že jeho pes se po čas jeho čtení časopisu Sport vykálel u chodníku a on si toho nejspíš nevšiml..Co naděláme..Já pokaždé poskakuju jako baletka mezi výkaly, odpadky, vajgly a střepy a hledám "to pravé, Rexíkovo" a řeknu jen, že je to kmušt..Kumšt nenabrat na botu nějaké cizí:-))Nezbývá asi jen doufat v milosrdné jaro, jež brzy zeleným pažitem trošku zmírní onen kolosální problém:-))Přeju hodně štěstí na slušné lidi, Šárka..
10. 3. 2013 9:18:04
Zas jeden pestrý týden s tebou strávený. Rozhodně jsem se nenudila. Otec už se také činní :-).Zdravím
7. 3. 2013 16:44:46
Jéje, stěhování! To byl teda fofr. Obdivuji, že při takové akci si ještě vzpomeneš udělat časosběr (líbila se mi i fazolka). Zvládl jsi to skvěle a udělal jsi zajímavý tématický týden. My doma říkáme, že se jdeme na noc vypnout. A tihle pejskaři, ti mě taky pěkně s...štvou. A taky koukám, že už mě v počtech týdnů doháníš :-) Zdravím do Ostravy.


Tags more tags

next dayright arrow Stěhovat, vyhořet, stěhovat, vyhořet ... - 28. 2. 2013