Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Instantní podvod - 29. 1. 2012
Share week
photo

29. 1.Sunday

photo

30. 1.Monday

photo

31. 1.Tuesday

photo

1. 2.Wednesday

photo

2. 2.Thursday

photo

3. 2.Friday

photo

4. 2.Saturday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Mám rád instantní fotografii, ale nemám volných cca 7.000,- Kč na pořízení instantního týdne. A tak poruším svá vlastní pravidla (pssst, já pravidla porušuji docela rád), že předstírání čehokoliv je na prd a sestavím tento týden z falešných "instantních" fotek. Co nejvíce dodržím tu instantní lehkost a proto si vyrobím skript pro Zonera, který nad hromádkou neupravených fotek přímo z foťáku spustím a výsledný produkt rovnou vystavím. Popis týdne je přímo na fotkách, proto tam Polaroid ten dolní rámeček dal. Také tam patří datum a čas pořízení. A já přidám navíc model fotoaparátu, kterým byl snímek pořízen, abych náhodou opravdu nikoho neuvedl v omyl, že jde o skutečnou instantní fotografii. Pokud bude tento týden alespoň jednoho člověka inspirovat ke koupení Polaroidu, tak to splnilo účel a já budu spokojen. :-)
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

6. 3. 2012 11:54:49
...to není žádný podvod, když se přiznáš: )...a navíc se Ti to povedlo !...kdyby všichni, co podvádějí byli tak čestní, tak by bylo fajn nasvětě : )
27. 2. 2012 23:06:41
Díky všem za zastavení a toleranci mých pokusů. :-)
23. 2. 2012 9:51:07
Tak to je paráda, moc pěkný a zajímavý týden:)
17. 2. 2012 22:19:45
Ruské vlaštofky,Malované na skle,Ani psa...nádherné.Veľmi pôsobivé spracovanie, aj keď ja teda vôbec nechápem ako ste to...:)
9. 2. 2012 20:59:01
jeee, toto je krásne! jednak sa mi páči štvorcový formát obecne, jednak dobre vyzerajú vaše fotky samé o sebe a celé dokopy vrátane rámčeka to vvyzerá skvele... :-) aj mi tu máme teraz extrémnu zimu, žiaľ, nielen vonku, ale aj vnútri, takže sa mi ani fotiť nechcelo...
9. 2. 2012 16:11:39
Děkuju, ráda s Váma a ostatníma sejdu až se zase někdy vyskytnu v Ostravě. Vylezu na Emu, tam to musí bejt super - z Vašich fotek to tak působí :-)
9. 2. 2012 14:56:12
To má také logiku. Abych ráno zkoumal, jestli je dnes smog a bude doprava zdarma a přizpůsobil tomu na poslední chvíli chod dne ... nic moc. Já osobně jsem navíc alergik a když je smog, tak vyloženě trpím. Abych v této situaci ještě strávil venku o hodinu víc, také mne to moc neláká. A morálně přitom trpím, že autem tomu smogu přidávám. :-( Jo, kdyby byla doprava plošně zdarma celé topné období, to by bylo jiné kafe. Prostě brát dětem sirky, když už hoří dům je myslím pozdě. Mimochodem včera jsme měli Ostravský sraz: "http://foto.kamrla.eu/cz/wol01/photos.php". Až budete příště v Ostravě, dejte vědět, sejdeme se kvůli Vám a tam to (nejen) proberem. A vezmu Vás na Emu, ať si tu Ostravu pořádně prohlédnete.
9. 2. 2012 14:49:09
...nikdo z těch, kteří běžně jezdí autem
9. 2. 2012 14:44:55
No jo no, torpédo - to je zase nějaká latina :-) Ale někteří lidé jsou opravdu schopni topit lecčíms. A taky jsem slyšela (od Ostraváků), že když loni byla v Ostravě MHD zadarmo kvůli smogu, tak s ní stejně nikdo nejezdil.
9. 2. 2012 14:18:05
Lenko tenhle týden byl zatím ze vše nejjednodušší, neboť instantní. Vybrat z foťáku 9 fotek, pustit nad nimi připravený skript a poslat na WoL. Toť vše. :-) Nad pojmem "Ostravské toprédo" jsem zuřil už před několika léty. Jsem přesvědčen, že takové hovadiny vymýšlí politici pro odpoutání pozornosti od své nemorálky. Neznám nikoho, kdo by tím topil a pokud se opravdu někdo najde, tak je to prostě imbecil, protože si hrubě ničí svůj topný systém, dusí se ve vlastním smradu a moc se neohřeje. Moji rodiče mají topení elektrickými přímotopy, protože před dvaceti léty logicky uvěřili vládě, že to správná cesta. Teď mrznou, protože se to z důchodu zaplatit nedá. K nám občas přijede nějaký moudrý ministr, naposledy Bárta a nějakou kravinu (většinou dálnici bez poplatků, to už začíná být evergreen) slíbí a rychle vypadne. Má recht, fakt se tady dýchá špatně.
9. 2. 2012 11:48:41
Vy si teda vyhrajet :-) Nejvíc se mi líbí ruský vlaštovky. Zima je pěkná, ale ty problémy s ní spojený jsou blbý. To nikomu nepřeju. A ví Ostraváci, čemu se říká ostravský torpédo?
5. 2. 2012 19:08:14
Šárko, rodičům na Hamrech držím palce, ať tam chuďátka neumrznou. Návod pro Lucku pošlu do mejlu. Kristýno díky, ten princip rámečku s místem pro popis je vymyšlený hlavou. :-) Marku je to tak, problém je v ceně materiálu. Moc se těším, až se hecnete, mi se to může také stát. Už jsem dnes na ebay brousil, co se kde dá koupit. :-)
5. 2. 2012 10:50:02
Zdravím Vás Zdeňku, polaroidem fotím stále a láme se ve mě taky ta představa udělat instantní týden, ale ty ceny těch papírů .... Jednou se stejně hecnu =).
5. 2. 2012 10:25:48
To je bezva, vidím ty fotky s rámečky nalepené někde v albu, fakt pěkné.. :-)
5. 2. 2012 9:56:44
Zeptej se, mami, jak to udělal!!!První věta, kterou mi po prohlídnutí krásného týdne Lucka vyštěkla:-))Já na to, že se bude moci(možná) brzy zeptat sama:-))Ne, ne, já se stydím, pokračoval rozhovor..Ale ten polaroid, kolik by to tak stálo, mami, já ho tolik chci! Na to já jen, že sotva:-))Moc se nám to líbí, Zdeňku, jak klesala teplota na Tvých prvních denních snímcích, stoupalo naše nadšení..Zas něco jinšího..A naše Hrabůvka!! Potopa nás mrzí, to není nic pěkného, ale i tohle přináší to počasí..U rodičů je to čím dál horší, včera jim zmrzla voda už i v kuchyni, kde se trvale topí..Děda musel odstavit linku a kopat, aby mohli nahřát trubky..Nakonec půl metru zmrzlá zem..Š.


Tags more tags

next dayright arrow Instantní podvod - 29. 1. 2012