Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow Jaro v plném proudu - 29. 3. 2017
Share week
photo

28. 3.Tuesday

photo

29. 3.Wednesday

photo

30. 3.Thursday

photo

31. 3.Friday

photo

1. 4.Saturday

photo

2. 4.Sunday

photo

3. 4.Monday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
1)příprava na brokolicový krém 2)fotím si Ráďovu pomlázku co má na nás holky upletenou 3)No to byl ale dneska den... Naštěstí vše dobře dopadlo, ale... Okolo 13h telefon ze školy. Pan učitel mi nahlásil, že při tělocviku Rendovi do zad narazil spolužák a že mu brní nohy, že s nimi sice hýbe, ale že je prý skoro necítí... Tak, že pro jistotu zavolali záchranku. No já v tu chvíli na omdlení, honem se oblékám a vyrážím klusem do školy. Tam na mě sanitka čekala, nastoupím a ta úleva... Renda na lehátku, sice nevypadal nejlépe, ale evidentně to nebylo nic vážného, ten šutr co mi spadl ze srdce musela slyšet až maminka v Ostravě. Tak jsme se projeli rychlou i s houkačkou, dojeli na pohotovost do Motola.Naštěstí! je to "jen" dost pohmožděná noha, nic zlomeného, ale pekelně to Rendu bolí.Uff, díky Bohu za to 4)nakonec jsem i dovařila 5+6+7+8)a vyrazila na oslavu Lucie Výborné a jak jinak, než že do RockOpery 9)večerní focení při cestě domů
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

21. 5. 2017 0:56:26
Díky moc Honzo. No a ta sanitka... pak ale ta úleva, že to vlastně nic není, prcek pak asi 14dní belhal o berlích, nic moc, ale pořád lepší než to, s čím mě vyděsil pan učitel..
19. 5. 2017 19:20:12
Pěkný. Teda až na tu sanitku, to je docela síla.


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Jaro v plném proudu - 29. 3. 2017